Eregalerij

Op deze pagina verzamelen we de Top 3 van alle clubkampioenschappen die we sinds onze renaissance in 2017 hebben gekend. Ook vermelden we de deelnemers die namens Groenewoud hebben deelgenomen aan het Nederlands Club Kampioenschap (Ploegentijdrit), inclusief de uitslag van dat jaar. Tenslotte vermelden we op deze pagina de ons bekende Ereleden. Ere wie ere toekomt!

Clubkampioenschap Tijdrijden

2020 - De Grote Altena, 10 km. 32 Deelnemers

Heren:
1. Timo Fransen, 12:35 (47,7 km/u)
2. Tijmen Moltmaker, 13:25 (44,7 km/u)
3. Jan Sanders, 13:28 (44,5 km/u)

Dames:
1. Anke den Brok, 15:28 (38,8 km/u)
2. Dieske Kruisselbrink, 15:40 (38,3 km/u)
3. José Smolders, 15:44 (38,1 km/u)

Jeugd (<18):
1. Elian Castricum, 15:00 (40,0 km/u)
2. Teun van der Kraan, 15:07 (39,8 km/u)
3. Jelle Grisèl, 15:19 (39,1 km/u)

2019 - De Grote Altena, 10 km. 27 Deelnemers

Heren:
1. Kevin Gideonse, 13:24 (44,7 km/u)
2. Leon van Stippent, 13:26 (44,6 km/u)
3. Joost van Wijngaarden, 13:43 (43,7 km/u)

Dames: 
1. Hilde Oudman, 16:08 (37,2 km/u)
2. Mayke Rensen, 16:45 (35,8 km/u)
3. Jolijn van de Woestijne, 17:27, (34,4 km/u)

Jeugd (<18):
1. Jelle Grisèl, 16:59 (35,3 km/u)
2. Jonas Driessen, 17:19 (34,6 km/u)
3. Jesper Driessen, 19:03 (31,5 km/u)

2018 - De Grote Altena, 10 km. 23 Deelnemers

Heren:
1. Arno te Brake, 12:58 (46,3 km/u)
1. Jernst Tempelaar, 12:58 (46,3 km/u)
3. Joost van Wijngaarden, 13:37 (44,1 km/u)

Dames:
1. Rosalien van Elp, 15:35 (38,5 km/u)
2. Mariëlle Rockland, 16:30 (36,4 km/u)

Clubkampioenschap Cyclosportief


2019 - La Charly Gaule, Echternach (L)


Heren, 160 km:
​1. Micha Ummels
2. Leon van Stippent
3. Gijs Jacobs

Dames, 105 km:
​1. Hilde Oudman

WhatsApp_Image_2019-09-08_at_14.31.47.jpeg
De helden op de apenrots

2018 - La Charly Gaule, Echternach (L)

Corona Quarantaine Klassement

2020 - Zondag 29 maart - vrijdag 3 juli

Senioren:
1. Leon van Stippent
2. Joost van Wijngaarden
3. Dominique Vrouwenfelder

Ongeborenen:
1. Arne Neff

Clubkampioenschap Sjoelen

2017 - De Heksendans

1. Joost van Wijngaarden
2. Leon van Stippent
3. Bram de Vlieger


Ardennen Klimbokaal

2020 - Stavelot

2019 - Stavelot

Niet verreden als gevolg van de Covid-19 pandemie

Arno te Brake & Sandra Heskamp

WhatsApp_Image_2019-05-04_at_09.42.39.jpeg
Ardennenweekend 2019

Groenewoud op het Nederlands Club Kampioenschap

2019 - Dronten, za. 28 september

A - Heren (52 km): 50e
Kevin Gideonse
Joost van Wijngaarden
Timo Franssen
Jochem Tolsma
Matthijs Westerbeek
Bram de Vlieger

C - Dames (34 km): XXe,  
José Smolders
Ingrid Elderson
Jolijn van de Woestijne
​Mayke Rensen

B - Junioren/Nieuwelingen (34 km): 40e, 31,3 km/u
Elian Castricum
Nils Klomp
Jesper Driessen
Ling Schiffelers

2018 - Dronten, za. 29 september

A - Heren (52 km): XXe, 46,7 km/u
Kevin Gideonse
Joost van Wijngaarden
Arno te Brake
Leon van Stippent
Felipe de Jong
Clemens van den Thillart

C - Dames (34 km): 27e,  38,5 km/u
José Smolders
Dorien Zandstra
Rosalien van Erp
Nienke Roest

20180929_NCK_Dames.jpeg
Onze dames op het NCK in 2019

Ereleden

2019 - Onno Peters
2019 - John Cornelissen

Ereleden.jpeg
De in 2019 benoemde ereleden John Cornelissen en Onno Peters