Eregalerij

Op deze pagina verzamelen we de Top 3 van alle clubkampioenschappen die we sinds onze renaissance in 2017 hebben gekend. Ook vermelden we de deelnemers die namens Groenewoud hebben deelgenomen aan het Nederlands Club Kampioenschap (Ploegentijdrit), inclusief de uitslag van dat jaar. Tenslotte vermelden we op deze pagina de ons bekende Ereleden. Ere wie ere toekomt!

Clubkampioenschap Tijdrijden

2021 - De Grote Altena, 10 km. Do. 16 september. 29 Deelnemers

Heren:
1. Timo Fransen, 12:50 (46,8 km/u)
2. Jan Sanders, 13:37 (44,1 km/u)
3. Mathijs Weijkamp, 13:38 (44,0 km/u)

Dames:
1. Dieske Kruisselbrink, 15:21 (39,1 km/u)
2. Iris te Paske, 15:24 (38,9 km/u)
3. José Smolders, 15:45 (38,1 km/u)

Jeugd, Nieuwelingen, Junioren (<18):
1. Teun van der Kraan, 14:28 (41,5 km/u)
2. Maarten van Tilborg, 15:28 (38,8 km/u)
3. Karsten Weijers, 16:28 (36,4 km/u)
3. Sybren de Winter, 16:28 (36,4 km/u)

2020 - De Grote Altena, 10 km. Do. 10 september. 32 Deelnemers

Heren:
1. Timo Fransen, 12:35 (47,7 km/u)
2. Tijmen Moltmaker, 13:25 (44,7 km/u)
3. Jan Sanders, 13:28 (44,5 km/u)

Dames:
1. Anke den Brok, 15:28 (38,8 km/u)
2. Dieske Kruisselbrink, 15:40 (38,3 km/u)
3. José Smolders, 15:44 (38,1 km/u)

Jeugd, Nieuwelingen, Junioren (<18):
1. Elian Castricum, 15:00 (40,0 km/u)
2. Teun van der Kraan, 15:07 (39,8 km/u)
3. Jelle Grisèl, 15:19 (39,1 km/u)

2019 - De Grote Altena, 10 km. Do. 12 september. 27 Deelnemers

Heren:
1. Kevin Gideonse, 13:24 (44,7 km/u)
2. Leon van Stippent, 13:26 (44,6 km/u)
3. Joost van Wijngaarden, 13:43 (43,7 km/u)

Dames: 
1. Hilde Oudman, 16:08 (37,2 km/u)
2. Mayke Rensen, 16:45 (35,8 km/u)
3. Jolijn van de Woestijne, 17:27, (34,4 km/u)

Jeugd, Nieuwelingen, Junioren (<18):
1. Jelle Grisèl, 16:59 (35,3 km/u)
2. Jonas Driessen, 17:19 (34,6 km/u)
3. Jesper Driessen, 19:03 (31,5 km/u)

2018 - De Grote Altena, 10 km. Do. 6 september. 23 Deelnemers

Heren:
1. Arno te Brake, 12:58 (46,3 km/u)
1. Jernst Tempelaar, 12:58 (46,3 km/u)
3. Joost van Wijngaarden, 13:37 (44,1 km/u)

Dames:
1. Rosalien van Elp, 15:35 (38,5 km/u)
2. Mariëlle Rockland, 16:30 (36,4 km/u)

Bekijk via de downloads hieronder de volledige CK TT uitslagen


Clubkampioenschap Cyclosportief


2021 - La Charly Gaule, Echternach (L) - NIET VERREDEN als gevolg van de Covid-19 pandemie

2020 - La Charly Gaule, Echternach (L) - NIET VERREDEN als gevolg van de Covid-19 pandemie

2019 - La Charly Gaule, Echternach (L)

Heren, 160 km:
​1. Micha Ummels (90e, 34,3 km/u)
2. Leon van Stippent (93e, 33,9 km/u)
3. Gijs Jacobs (118e, 33,2 km/u)


2018 - La Charly Gaule, Echternach (L)

Heren, 153 km:
​1. Kevin Gideonse (46e, 35,3 km/u)
2. Bram de Vlieger (120e, 33,4 km/u)
3. Gijs Jacobs (191e, 31,8 km/u)

Dames, 105 km:
​1. Hilde Oudman (144e, 32,0 km/u)




Dames, 153 km:
​1. Anne Posthuma (208e, 31,2 km/u)
2. Hilde Oudman (222e, 31,1 km/u)

WhatsApp_Image_2019-09-08_at_14.31.47.jpeg
De helden op de apenrots


Corona Quarantaine Klassement

2020 - Zondag 29 maart - vrijdag 3 juli

Senioren:
1. Leon van Stippent
2. Joost van Wijngaarden
3. Dominique Vrouwenfelder

Ongeborenen:
1. Arne Neff


Clubkampioenschap Sjoelen

2017 - De Heksendans

1. Joost van Wijngaarden
2. Leon van Stippent
3. Bram de Vlieger


---_63.JPG
Het podium van het Clubkampioenschap Sjoelen, gekleed in retro Groenewoud tenues


Ardennen Klimbokaal

2020 - Stavelot

2020 - Stavelot

2019 - Stavelot

Niet verreden als gevolg van de Covid-19 pandemie

Niet verreden als gevolg van de Covid-19 pandemie

Arno te Brake & Sandra Heskamp

WhatsApp_Image_2019-05-04_at_09.42.39.jpeg
Ardennenweekend 2019


Groenewoud op het Nederlands Club Kampioenschap

Namen gesorteerd op aantal deelnames namens Groenewoud sinds de herstart in 2017.

2021 - Biddinghuizen, za. 2 oktober

A - Heren (52 km): 26e, 47,3 km/u
Joost van Wijngaarden
Leon van Stippent
​Timo Fransen
Mathijs Weijkamp
Joep Timmermans
Jan Sanders

C - Dames (40 km): 22e, 40,0 km/u
Dieske Kruisselbrink
Iris te Paske
Nienke Klaassen
Hannah Neikes

B - Junioren/Nieuwelingen (40 km): 32e, 40,0 km/u
Nils Klomp
Teun van der Kraan
Maarten van Tilborg
Sybren de Winter

2020 - Dronten, za. 28 september - NIET VERREDEN als gevolg van Covid-19 pandemie

A - Heren (52 km)
Joost van Wijngaarden
Tijmen Moltmaker
Mathijs Weijkamp
Joep Timmermans
Timo Feenstra
Bram Elevelt

C - Dames (34 km)
Ingrid Elderson
Dorien Zandstra
Dominique Vrouwenvelder
Lieke Wijnbergen

B - Junioren/Nieuwelingen (34 km)
Nils Klomp
Elian Castricum
Teun van der Kraan
Jelle Grisèl

2019 - Dronten, za. 28 september

A - Heren (52 km): 50e, 43,9 km/u
Joost van Wijngaarden
Kevin Gideonse
Timo Franssen
Jochem Tolsma
Matthijs Westerbeek
Bram de Vlieger

C - Dames (34 km): XXe,  
José Smolders
Ingrid Elderson
Jolijn van de Woestijne
​Mayke Rensen

B - Junioren/Nieuwelingen (34 km): 40e, 31,3 km/u
Nils Klomp
Elian Castricum
Jesper Driessen
Ling Schiffelers

2018 - Dronten, za. 29 september

A - Heren (52 km): 48e, 46,7 km/u
Joost van Wijngaarden
Kevin Gideonse
Leon van Stippent
Arno te Brake
Felipe de Jong
Clemens van den Thillart

C - Dames (34 km): 27e,  38,5 km/u
José Smolders
Dorien Zandstra
Rosalien van Erp
Nienke Roest

Dames_NCK_2019.jpeg
Onze dames op het NCK in 2019


Ereleden

~1970 - Henk van Mulukom
2019 - Onno Peters
2019 - John Cornelissen

Ereleden.jpeg
De in 2019 benoemde ereleden John Cornelissen en Onno Peters