Nieuws


Word lid

 R&TC Groenewoud heeft weer plaats voor jeugdleden

R&TC Groenewoud heeft weer plaats voor jeugdleden

Ja je leest het goed! Onze jeugdafdeling wordt uitgebreid met een tweede groep. 

Alle meisjes en jongens die graag willen wielrennen zijn vanaf het jaar dat ze 12 worden van harte welkom bij de leukste wielervereniging van Nederland. De jeugd traint gedurende het seizoen tweemaal per week:

Vanaf 1 maart: Elke zondag om 09:30 fietsen we een tocht van ongeveer 50 kilometer.
Vanaf 1 april:  Elke donderdag om 18:30 wordt er onder leiding van onze jeugdtrainers gewerkt aan de vaardigheden op de fiets.  

Elk niveau is welkom! Voordat je lid wordt kan je natuurlijk altijd een keer komen proefdraaien om te zien dat het echt super leuk is om bij ons te komen fietsen. Heb je geen fiets? Geen probleem, Groenewoud beschikt over een aantal huurfietsen die voor een zachte prijs te gebruiken zijn.

 

Meer weten of aanmelden? Kijk dan snel op de website: https://www.rtcgroenewoud.nl/over-groenewoud/jeugd 

 

Heb je nog vragen? Of wil je een keer meedraaien?  Mail dan naar jeugd@rtcgroenewoud.nl

 

Hopelijk zien  wij jou 7 maart!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen